.

Sezam

V naší kategorii Sezam nabízíme nejlepší výběr sezamových produktů, které jsou plné výživných látek a vynikající chuti. Nabízíme loupaný sezam i černý sezam, které jsou pečlivě vybírány a baleny, aby si udržely svou kvalitu a lahodnou chuť.

#ShowMore#

Sezam je bohatý na minerály, jako je vápník a železo, a také obsahuje bílkoviny, vitamíny a zdravé tuky, což z něj dělá zdravou a výživnou potravinu. Kromě toho nabízíme i sezamový olej, který je skvělý pro použití v kuchyni a má mnoho zdravotních výhod. Sezamový olej je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály a má vynikající chuť, která zlepší chuť vašich jídel. Všechny naše produkty jsou zpracovávány s nejvyšší péčí a kvalitou, což zaručuje, že si užijete jen to nejlepší. Objednejte si sezam a sezamový olej u nás ještě dnes a užijte si zdravé a chutné jídlo plné výhod pro vaše zdraví!

6 položek celkem
Zdravoslav Sezam černý neloupaný 500 g
99 Kč / ks
8350
Zdravoslav Sezam loupaný premium (99,90%) 500 g
Tip
11582
Zdravoslav Sezam černý neloupaný 250 g
59 Kč / ks
8349
Bio Planete Olej sezamový BIO 500 ml
285 Kč / ks
OS500BIO
Country Life Sezam loupaný BIO 100 g
31 Kč / ks
8033
Country Life Sezam neloupaný BIO 100 g
26 Kč / ks
8030

Zažeňte pocit vyčerpání sezamovými semínky. Sezamová semínka můžete pražit, přidat si je do salátů a polévek nebo si je přimíchat do medu.

🍰 Velkoobchodní nabídka
🎂🍪 Máte obchod nebo cukrárnu? Nebo prostě milujete pečení? 🤗 Zaregistrujte se na náš velkoobchod a získejte 10 až 20% slevu na celý sortiment! 💰💖
💳Bezpečné platební metody
Nabízíme řadu bezpečných a pohodlných platebních možností, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků
🚚Bleskové dodání
Díky našemu efektivnímu systému zpracování objednávek jsme schopni zasílat zboží našim zákazníkům extrémně rychle do celého Česka i Slovenska.
🎁Pravidelné slevy a akce
Chceme, aby naši zákazníci měli nejlepší hodnotu za své peníze. Proto často nabízíme slevy a akce
💡Vše máme skladem
Nenarazíte u nás na dobu čekání nebo zpoždění. Máme všechno připraveno k okamžitému odeslání.
🛡️Záruka kvality na všechny produkty
Garantujeme vysokou kvalitu našeho zboží a stojíme za ním s plným nasazením