.

Lískové ořechy

Zásoby oříšků snadno doplníte s 1kg balením lískových ořechů. Vybírejte z různých variant, včetně blanšírovaných ořechů, ořechových kousků, mouky z lískových ořechů, dražovaných lískových ořechů, lískových olejů, tyčinek s lískovými ořechy a lískooříškových másel.

#ShowMore#

 

Proč jíst lískové ořechy?

 

Lískové ořechy se oproti jiným druhům vyznačují především vysokým obsahem vitaminu E, který je známý jako vitamin mládí a plodnosti. Mají také spoustu léčivých vlastností, o kterých si více přečtěte v podrobném článku na blogu. 

 

Blanšírované lískové ořechy jsou ořechy, které byly ošetřeny horkou vodou a následně zbaveny slupek. Ty ocení především lidé, kteří hledají jemnou chuť a konzistenci. Lískové ořechové kousky jsou pak ideálním zdrojem bílkovin a zdravých tuků. Mouka z lískových ořechů je skvělou alternativou pro ty, kteří hledají bezlepkovou mouku plnou výživných látek.

 

Dražované lískové ořechy mohou být alternativou pro zdravou a chutnou svačinu. Lískové oleje jsou vynikajícím zdrojem zdravých tuků a lze je použít pro vaření, pečení nebo jako kosmetický produkt. Lískové tyčinky zaženou hlad těm, kteří hledají praktický a přenosný zdroj energie.

 

Lískooříšková másla jsou vyrobena z kvalitních surovin a nabízejí vynikající chuť a výživné hodnoty. Jsou skvělou alternativou k běžným máslovým náplním a mohou být použity na chléb, do smoothie nebo do sladkých dezertů.

 

Všechny naše lískové produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin a nabízejí vynikající chuť a výživné hodnoty. Objednejte si nyní a vychutnejte si zdravé a chutné lískové produkty.

 

Co vás ohledně lískových ořechů nejvíce zajímá?

 

Jak louskat lískové ořechy?

Lískové ořechy se dají louskat pomocí louskače, kleští nebo kladívka. Stačí vložit jeden ořech do louskače a stisknout jej tak, aby se praskla skořápka, ale ne slupka. Pokud nemáte louskač, můžete použít kleště nebo kladívko a utlouct ořech na tvrdém podkladu. 

 

Jak oloupat lískové ořechy?

Jemné slupky, které po rozlousknutí zůstanou na lískovém ořechu snadno odstraníte díky pečení v troubě. Po vytažení z trouby lískové ořechy jednoduše utřete v utěrce čímž odstraníte zbylé slupky.

 

Jak skladovat lískové ořechy?

Lískové ořechy je možné skladovat buď v původním stavu se skořápkou nebo jako vyloupaná jádra. V obou případech je důležité, aby byly ořechy dobře vysušené a uložené na suchém a tmavém místě. Vyloupané ořechy je vhodné uskladnit v dobře uzavřených nádobách nebo sáčcích, které zabrání pronikání vlhkosti a vzduchu.

30 položek celkem
Zdravoslav Lískové oříšky-velká jádra 500 g
Akce
LOJ1006
Zdravoslav Lískové oříšky LOUPANÉ 500 g
189 Kč / ks
LOJ1005
Zdravoslav Lískové oříšky kousky 2-4mm 800 g
269 Kč / ks
LOJ1010
Zdravoslav Lískové oříšky mouka 500 g
159 Kč / ks
LOJ1011
mix lískáče
109 Kč / ks
6524
Zdravoslav Lísková jádra v hořké čokoládě 250 g
89 Kč / ks
6632
Zdravoslav Lísková jádra v jogurtové polevě 250 g
89 Kč / ks
9677
Zdravoslav Lísková jádra v karamelové polevě 250 g
89 Kč / ks
9527
Zdravoslav Lísková jádra v karobové polevě 250 g
89 Kč / ks
6545
Zdravoslav Lísková jádra v tiramisu polevě 250 g
89 Kč / ks
9536
Kleis Lázeňské oplatky oříškové 100 g
68 Kč / ks
71343
1 LB protein nuts vanilla1 400 400
41 Kč / ks
71149
Lifebar tyčinka karobová s lískovými oříšky RAW BIO 47 g 71148
Monki Krém z lískových oříšků s kousky BIO 330 g
253 Kč / ks
16356
Monki Krém z pražených mandlí a lískových ořechů BIO 330 g 16351
Naděje Líska obecná tinktura z pupenů P29 50 ml
129 Kč / ks
10661
Nahoru
Další produkty
💳Bezpečné platební metody
Nabízíme řadu bezpečných a pohodlných platebních možností, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků
🚚Bleskové dodání
Díky našemu efektivnímu systému zpracování objednávek jsme schopni zasílat zboží našim zákazníkům extrémně rychle do celého Česka i Slovenska.
🎁Pravidelné slevy a akce
Chceme, aby naši zákazníci měli nejlepší hodnotu za své peníze. Proto často nabízíme slevy a akce
💡Vše máme skladem
Nenarazíte u nás na dobu čekání nebo zpoždění. Máme všechno připraveno k okamžitému odeslání.