.

Chia semínka

V naší kategorii Chia semínka nabízíme nejkvalitnější a nejlahodnější chia semínka na trhu. Tyto malé semínka jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, vlákninu, bílkoviny, vitamíny a minerály, což z nich dělá zdravé a výživné jídlo. Nabízíme chia semínka v různých velikostech balení a v bio kvalitě, aby si udržela svou čistotu a kvalitu.

#ShowMore#

Chia semínka mohou být použita v mnoha různých receptech, jako jsou smoothies, müsli, pečení nebo jako přísada do salátů a jiných jídel. Naše chia semínka jsou pečlivě vybírána a balena tak, aby si udržela svou čerstvost a lahodnou chuť. Objednejte si chia semínka u nás ještě dnes a užijte si zdravé a chutné jídlo plné výživy!

5 položek celkem
Zdravoslav Chia semínka 1000 g
179 Kč / ks
23759
Zdravoslav Chia semínka 500 g
99 Kč / ks
CHS500
Zdravoslav Chia semínka 250 g
59 Kč / ks
CHS501
Allnature Chia semínka BIO 100 g
41 Kč / ks
13509 V
Allnature Chia semínka BIO 500 g
Novinka
90 Kč / ks
10152 V

Chia semínka jsou další superpotravinou, kterou si můžete zpestřit svůj jídelníček. Chia semínka jsou ideální součástí také smoothie a mohou se kombinovat do bio kaší nebo bio vloček.

💳Bezpečné platební metody
Nabízíme řadu bezpečných a pohodlných platebních možností, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků
🚚Bleskové dodání
Díky našemu efektivnímu systému zpracování objednávek jsme schopni zasílat zboží našim zákazníkům extrémně rychle do celého Česka i Slovenska.
🎁Pravidelné slevy a akce
Chceme, aby naši zákazníci měli nejlepší hodnotu za své peníze. Proto často nabízíme slevy a akce
💡Vše máme skladem
Nenarazíte u nás na dobu čekání nebo zpoždění. Máme všechno připraveno k okamžitému odeslání.