.

Borůvky lyofilizované

Borůvky Lyofilizované – tyto modré perly procházejí procesem mrazového sušení, což zahrnuje rychlé zmrazení a následné odstranění vody. Výsledkem je křehká forma borůvek, která si zachovává svou bohatou chuť i výživové látky.

Tip: Přidejte křupavé lyofilizované borůvky do cereálií nebo vařeného ovesu a získejte tak extra dávku antioxidantů k snídani.

8 položek celkem
Zdravoslav Borůvky lyofilizované 50 g
99 Kč / ks
8117
Zdravoslav Borůvky lyofilizované 100 g
Akce
189 Kč / ks
12900
Zdravoslav Borůvky lyofilizované 100 g
899 Kč / ks
12917
Koldokol Bioláda ovocná borůvka BIO 230 g
88 Kč / ks
71182
mceclip0 29 18221
Zdravoslav Borůvky lyofilizované PRÁŠEK 100 g
199 Kč / ks
71210
Zdravoslav Borůvky lyofilizované PRÁŠEK 100 g
899 Kč / ks
71234

Lyofilizované borůvky nabízejí čistou a koncentrovanou chuť tohoto oblíbeného lesního ovoce. Mrazovým sušením si borůvky udržují většinu svých výživových hodnot, včetně vitamínů, minerálů a antioxidantů. Ať už je přidáváte do smoothie, dezertů, cereálií nebo je sníte samostatně, tato verze borůvek nabízí křehkou texturu a intenzivní chuť, kterou si jistě zamilujete. Díky tomu, že neobsahují žádné konzervanty nebo jiné přísady, jsou to čistě přírodní kousky borůvek v jejich nejchutnější podobě, kterou si můžete kdykoli dopřát.

💳Bezpečné platební metody
Nabízíme řadu bezpečných a pohodlných platebních možností, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků
🚚Bleskové dodání
Díky našemu efektivnímu systému zpracování objednávek jsme schopni zasílat zboží našim zákazníkům extrémně rychle do celého Česka i Slovenska.
🎁Pravidelné slevy a akce
Chceme, aby naši zákazníci měli nejlepší hodnotu za své peníze. Proto často nabízíme slevy a akce
💡Vše máme skladem
Nenarazíte u nás na dobu čekání nebo zpoždění. Máme všechno připraveno k okamžitému odeslání.