.

Jáhlová

Jáhlová kaše - tradiční volba s moderním nádechem. Jáhly jsou ceněny pro svou nasycenou chuť a výživné benefity. Ideální pro vyvážený start do dne."

Detailní popis produktu: "Jáhlová kaše je připravena z kvalitních jáhel, což je obilnina známá svými výživovými přínosy a bohatým obsahem vlákniny. Tato kaše je výtečná pro ty, kteří hledají zdravou a sytou snídani nebo večeři. Jáhly také podporují trávení a posilují imunitní systém."

Tipy pro přípravu: "Vařte jáhlovou kaši v poměru 1:3 (kaše:voda) po dobu 20-25 minut. Pro dokonalou chuť můžete přidat špetku soli. Jáhlová kaše se výborně kombinuje s ovocem, skořicí nebo medem."

5 položek celkem
Country Life Kaše jáhlová BIO 300 g
Kup si mě
66 Kč / ks
6146
Country Life Kaše jáhlovo-kukuřičná 300 g
49 Kč / ks
4802
Country Life Kaše kukuřično-jáhlová BIO 300 g
57 Kč / ks
7989
Nominal Kaše jáhlová bezlepková 300 g
54 Kč / ks
KJB300

Jáhlová kaše je spojením tradice a kvality. Přidejte ji do svého jídelníčku a objevte chuť a výhody, které jáhly přinášejí.

💳Bezpečné platební metody
Nabízíme řadu bezpečných a pohodlných platebních možností, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků
🚚Bleskové dodání
Díky našemu efektivnímu systému zpracování objednávek jsme schopni zasílat zboží našim zákazníkům extrémně rychle do celého Česka i Slovenska.
🎁Pravidelné slevy a akce
Chceme, aby naši zákazníci měli nejlepší hodnotu za své peníze. Proto často nabízíme slevy a akce
💡Vše máme skladem
Nenarazíte u nás na dobu čekání nebo zpoždění. Máme všechno připraveno k okamžitému odeslání.