.

CBG

Vítejte v sekci věnované produktům s CBG. Cannabigerol, často označovaný jako 'mateřský kanabinoid', je vzácnější než CBD, ale s rostoucím zájmem výzkumníků se ukazuje jako slibný kanabinoid s mnoha potenciálními výhodami. V našem sortimentu najdete oleje, kapsle a další produkty s CBG, vyrobené z prvotřídních surovin.

Tip: Stejně jako u CBD je dobré začít s menší dávkou CBG a postupně upravovat dle potřeby.

5 položek celkem

Děkujeme, že jste si vybrali prozkoumat naše produkty s CBG. Věříme v moc konopných kanabinoidů a jejich unikátní výhody. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně CBG, jeho výhod nebo jak jej začlenit do svého životního stylu, jsme zde pro vás. Náš odborný tým je vždy připraven vám poradit. Navštivte nás pravidelně, abyste nezmeškali nové produkty a speciální nabídky v naší kategorii CBG. Přejeme vám příjemné nakupování a objevování síly CBG!

💳Bezpečné platební metody
Nabízíme řadu bezpečných a pohodlných platebních možností, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků
🚚Bleskové dodání
Díky našemu efektivnímu systému zpracování objednávek jsme schopni zasílat zboží našim zákazníkům extrémně rychle do celého Česka i Slovenska.
🎁Pravidelné slevy a akce
Chceme, aby naši zákazníci měli nejlepší hodnotu za své peníze. Proto často nabízíme slevy a akce
💡Vše máme skladem
Nenarazíte u nás na dobu čekání nebo zpoždění. Máme všechno připraveno k okamžitému odeslání.