VitaHarmony Simethicon s kmínem (80 mg) 120 tablet

187 Kč –12 %
VitaHarmony Simethicon s kmínem (80 mg) 120 tablet
187 Kč –12 % 164 Kč / ks 143 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Nenechte se omezovat nadýmáním.

Detailní informace

Dárky zdarma
Dárky zdarma
Dárečky zdarma k nákupu od 499 Kč
Vše máme skladem
Vše máme skladem
Více než 2 500 produktů skladem a ihned připraveno k odeslání. CZ / SK

Detailní popis produktu

Simethicon 80 mg s kmínem - s inovovaným složením je obohacen o olej z kmínu kořenného. Aktivní látka simethicon je sloučenina křemíku s protipěnivými účinky. Díky nim způsobuje účinný rozpad bublinek plynu nahromaděných v zažívacím traktu, čímž snižuje pocit plnosti a napětí v břiše. Jeho účinky jsou založeny na schopnosti snižovat povrchové napětí. Působí tedy pouze fyzikálně, neúčastní se chemických reakcí a je farmakologicky a fyziologicky netečný. Ze zažívacího traktu se do organismu nevstřebává, působí tedy pouze lokálně a z těla je vylučován v nezměněné formě. Olej získaný ze semen kmínu kořenného patří k osvědčeným přírodním prostředkům pro podporu trávení. Přípravek je vhodný také pro kojící a těhotné ženy.

 

 

Užívání: 1 - 3 tobolky denně, podle potřeby.

Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.

Upozornění: Obsah začněte užívat z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Výrobce: VitaHarmony s.r.o. Vyhlídka 39 638 00 Brno, Česká republika.

OBSAH V 1 TABLETĚ:

  Hmot.   %Drhp
 Simethicon  80mg      
Kmín kořenný 5 mg
 
 

Správnosti a aktuálnosti informací o výrobcích na našich webových stránkách věnujeme nejvyšší péči. Předpisy pro výrobu potravin jsou však neustále aktualizovány, a tak může dojít ke změnám v uváděném složení potravin, obsahu živin či naopak alergenů, dietetických informacích apod. Vždy byste si měli přečíst etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace poskytnuté na internetových stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: