Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9797 hodnocení
5
9524x
4
131x
3
33x
2
18x
1
91x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

V Avatar autora Viktor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.8.2023
Vše proběhlo rychle a přehledné.
LK Avatar autora Lenka Kyrianová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.8.2023
perfektní spolupráce, rychlé dodání
JS Avatar autora Jana Sorková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.8.2023
OB Avatar autora Ota Beránek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2023
MJ Avatar autora Milada Jandova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2023
Byla to prvni objednavka a naprosta spokojenost
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2023
DF Avatar autora Drahomíra Frýdlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2023
JŠ Avatar autora Jana Šoulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2023
DŠ Avatar autora Daniel Švábík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2023
Vše super, komunikace, rychlost dodání a kvalita dodaného zboží. Super
RB Avatar autora Rostislav Blaha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.8.2023
Jsem
RC Avatar autora Radka Chalupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.8.2023
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.8.2023
Vše je perfektní velká spokojenost nakupují stále u vás
MS Avatar autora Marek Sigut Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.8.2023
Naprostá spokojenost.
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.8.2023
Nejlepší obchod velice děkuji že jste
EJ Avatar autora Eva Janoušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.8.2023
Ano
IH Avatar autora Ing. Ondřej Holemý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2023
PO Avatar autora Petr Obořil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2023
Velmi
RR Avatar autora Renata Reisingerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2023
OZ Avatar autora Olga Zayferd Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2023
MV Avatar autora Marie Vlachová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2023

Ovládací prvky výpisu

9797 položek celkem